Natural Symbiotic Cocofir BIO

5,99 €
5,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie pozítří
Možnosti dopravy

Fermentový, ďalej zrejúci výrobok z mladého kokosu s vysokou koncentráciou probiotických kultúr. Osviežujúci, stredne kyslý a energizujúci pôsobí ako pohladenie po jazyku či črevách. Obsahuje baktérie Superhuman. Viac o tom, ako fungujú, sa dočítate na našom bloguNajlepšie chutí, ak ho skladujete niekoľko hodín pred konzumáciou pri izbovej teplote. 1 balenie vystačí na 20 porcií. 

Cocofir je rastlinná alternatíva kefíru vyrobená len z mladého kokosu, probiotík a vody. Nič viac. V mladom kokose je ideálne prostredie pre množenie priateľských probiotických kultúr. Vďaka prírodným vlastnostiam mladého kokosu má lahodnú a krémovú chuť. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani laktózu. Ľahko nahradí jedno jedlo. 

Zistiť viac

O produkte

Žiadna z použitých surovín nebola nijak tepelne ani tlakom upravená, a tak, rovnako ako Natural Symbiotic Cocoguard, kombinuje prirodzene sa vyskytujúce enzýmy a antioxidanty z mladého kokosu s 28 pridanými bakteriálnymi kultúrami. Tieto kultúry sú prevažne zo sady Superhuman, teda prirodzene ľudské kmene probiotík, ktoré radi osídlujú naše črevá a môžu tak mať pozitívne účinky na mnoho ďalších oblastí nášho života.

Obsahuje cez 300 miliárd probiotických kultúr v jednom litri, spoločne s prebiotickou vlákninou "galactomannan", ktorá im v črevách poskytuje optimálnu výživu. Odporúčame konzumovať postupne, v množstve vzrastajúcom zo 100 na 500 mililitrov dvakrát denne.

 

Skladuje sa pri teplote od 1 do 5 °C. Trvanlivosť je minimálne 14 dní od dátumu dodania. 

Objem: 500 ml

Zloženie

Mladý kokos rozomletý* 54 % (dužina z mladého kokosu* 67 %, panenská kokosová voda* 33 %), filtrovaná pitná voda, zmes bakteriálných kmeňov Superhuman1, dalšie bakteriálne kmene2. *V bio kvalitě.


1 – zmes bakteriálných kmeňov Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.


2 – dalšie bakteriálne kmene: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÉ JEDLÁ

Kurkumová tofu smaženice

Kdo by si nepamatoval smaženici. Měli jste ji však někdy s tofu a kurkumou?…

Číst celé →
HLAVNÉ JEDLÁ

Cocofirový chlebík s medvědím česnekem

Jak odolat vůni čerstvě upečeného chleba? Na to recept nemáme, ale kdybyste si…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Veganský malinový bagel

Původně židovský pokrm ze 17.století možná znáte hlavně ve slané podobě. Co ale…

Číst celé →