• Novinka

Primebiotic Coco Mayo BIO

7,99 €
7,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie pozítří
Možnosti dopravy

Nielen pre milovníkov majonézy sme pripravili verziu, ktorú si môžete dopriať kedykoľvek bez výčitiek, naopak s dobrým pocitom z toho, že podporujete svoje trávenie a robíte dobre telu miliardami priateľských baktérií. Pripravili sme totiž pre vás jedninú probiotickú kokosovú "kokonézu" na svete!

Namiesto živočíšnych zložiek alebo laktózy v nej nájdete miliardy probiotických kultúr, ktoré podporia vaše trávenie. Takže nielen, že vám po nej nebude ťažko, ale naopak vďaka nej ešte potešíte svoje trávenie, a to predvšetkým v kombinácii so zeleninou.

 Zistiť viac

O produkte

Krémovú konzistenciu našej Primebiotic Coco Mayo zaisťuje Natural Primebiotic Cocoguard, ktorý je v jej základe a ktorý sa naviac postará o posilnenie črevnej mikroflóry. Ďalej nájdete v zložení olivový olej, ktorý je fantastickým zdrojom antioxidantov a zdravých tukov, horčičné semienko pre účinné povzbudenie trávenia a kešu oriešky, ktoré dodajú pokrmu jedinečnú maslovú chuť. Skvelo sa hodí predovšetkým k zelenine, a to preto, že vláknina obsiahnutá v zelenine si veľmi rozumie s probiotickými kultúrami v našej Primebiotic Coco Mayo, a tým pádom potešíte svoje črevá ešte viac. Hodí sa do dresingov, šalátov, do slaných jedál.

Naša rastlinná alternatíva majonézy je prirodzene bez cukru a hodí sa pre nízkosacharidovú diétu i pre paleo životný štýl.

Hmotnost: 300 g

Zloženie

Mladý kokos rozomletý* 54 % (dužina z mladého kokosu* 60 %, kokosová voda* 40 %), panenský olivový olej*, kešu*, filtrovaná pitná voda*, soľ, horčičné semienko*, čierne korenie*, zmes esenciálnych olejov*, bakteriálne kmene Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum. *V bio kvalite.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÉ JEDLÁ

Kokosová placka s tempehem a Coco mayo

Milujete tempeh a kokos? Pak budete milovat i naše kokosové placky s tempehem,…

Číst celé →
HLAVNÉ JEDLÁ

Jarní avokádovo-mangové závitky s mandlovým Power dipem

Vůně Asie, chuť Coco mayo a zářivé barvy thajského manga - uhádnete, co se za…

Číst celé →
HLAVNÉ JEDLÁ

Veganský bramborový salát s Coco mayo

Příznivci klasického bramborového salátu si v tomto salátku rozhodně přijdou na…

Číst celé →