Späť

Predplaťte si nás!

V našom kokosovom háji vyrástla veľká novinka: vernostný program s možnosťou predplatného, výhodných nákupov a množstvom skvelých odmien. Ste pripravení mať WILD & COCO vo svojom každodennom živote?

Pre koho je predplatné určené?

Vernostný program je ideálny pre tých, ktorí nás chcú mať vo svojej chladničke pravidelne, ale za výhodnejšiu cenu. Pretože pravidelnosť je to, čo má pri našich produktoch najväčší zmysel - s raňajkami WILD & COCO sa do vašich čriev dostávajú miliardy prospešných baktérií, ktoré sa starajú o váš mikrobióm, imunitu, náladu a celkovú vitalitu. A najlepšie je mať týchto priateľských bojovníkov po ruke každý deň.

Mnohí si však doprajú naše Cocofíry a Cocoguardy len sviatočne a to z jednoduchého dôvodu: cena. Áno, vieme, že naše výrobky nepatria medzi najlacnejšie. Za vyššou cenou sa skrýva vysoká kvalita, dobré zdroje a ctenie ekologických a etických aspektov výroby. Skrátka hodnoty, ktorých sa nechceme vzdať. Aby ste sa nás už nemuseli vzdávať vy, vytvorili sme vernostný program, vďaka ktorému získate každý mesiac až o 20 % viac Cocokreditov.

Ako predplatné funguje?

Keď si zvolíte predplatné, vyberiete si sumu (od - do), ktorú vám každý mesiac nahráme na váš účet Wild & Coco vo forme Cocokreditov. Vytvorili sme pre vás 3 typy predplatného:

BASIC

50-149 EUR mesačne
12% Cocokreditový bonus

INFLUENCER

150-249 EUR mesačne
16% Cocokreditový bonus

PROFESSIONAL

250 EUR a viac mesačne
20% Cocokreditový bonus

Spolu s bonusovými Cocokreditami získate niekoľkokrát dopravu zadarmo, možnosť prednostnej degustácie noviniek a časom aj možnosť vrátenia fliaš a pohárov. Za každého ďalšieho predplatiteľa venujeme 1 % mesačne na charitatívne účely! Tak čo - tešíte sa do našej veľkej kokosovej rodiny?

Viac o predplatnom.