Symbiotic Keefir menší

3,49 €
3,49 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie 28. 7. 2021
Možnosti dopravy

Fermentový, ďalej zrejúci výrobok z mladého kokosu s vysokou koncentráciou probiotických kultúr. Osviežujúci, stredne kyslý a energizujúci pôsobí ako pohladenie po jazyku či črevách. Obsahuje baktérie Superhuman. Viac o tom, ako fungujú, sa dočítate na našom bloguNajlepšie chutí, ak ho skladujete niekoľko hodín pred konzumáciou pri izbovej teplote. 

Keefir je rastlinná alternatíva kefíru vyrobená len z mladého kokosu, probiotík a vody. Nič viac. V mladom kokose je ideálne prostredie pre množenie priateľských probiotických kultúr. Vďaka prírodným vlastnostiam mladého kokosu má lahodnú a krémovú chuť. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani laktózu. Ľahko nahradí jedno jedlo. 

 

Zistiť viac

O produkte

Žiadna z použitých surovín nebola nijak tepelne ani tlakom upravená, a tak, rovnako ako Yoguard Symbiotic kombinuje prirodzene sa vyskytujúce enzýmy a antioxidanty z mladého kokosu s 20 pridanými bakteriálnymi kultúrami. Tieto kultúry sú prevažne zo sady Superhuman, teda prirodzene ľudské kmene probiotík, ktoré radi osídlujú naše črevá a môžu tak mať pozitívne účinky na mnoho ďalších oblastí nášho života.

Obsahuje cez 300 miliárd probiotických kultúr v jednom litri, spoločne s prebiotickou vlákninou "galactomannan", ktorá im v črevách poskytuje optimálnu výživu. Odporúčame konzumovať postupne, v množstve vzrastajúcom zo 100 na 500 mililitrov dvakrát denne.

Zloženie: Filtrovaná voda, bio kokosová dužina z mladého kokosu, bio panenská kokosová voda, probiotiká.

V Keefiru nájdete stovky miliárd týchto priateľských probiotických kultúr:

• Zmes probiotík Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) 

• Ďalšie probiotické a jogurtové kultúry - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

Skladuje sa pri teplote od 1 do 5 °C.

Objem: 250 ml

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Cereální mini lívanečky s rybízem a keefirem

Slýcháte často otázky na to, co bude dnes/zítra/v neděli k snídani? S našimi…

Číst celé →
HLAVNÉ JEDLÁ

Salát z květákové rýže

Květáková rýže, quinoa, borůvky - kdy naposledy jste takovou kombinaci jedli?…

Číst celé →
SMOOTHIE & DRINKY

Mangovo-kefírový puding

Puding s vysokým obsahem omega3 mastných kyselin a vlákniny, která čistí střeva…

Číst celé →