Späť

Zapojte sa do nášho investičného programu a podporte nás, Vás i tých, ktorí to potrebujú najviac.

Od roku 2015 inšpirujeme Stredoeurópanov, aby zmenili svoj život. Aby žili radostnejšie, silnejšie a vďačnejšie. Všetko, čo robíme, sme dlhodobo vyvíjali a testovali. Naše výrobky sú známe svojou funkčnosťou a výberom tých najlepších zdrojov. V spotrebiteľskom prieskume 72 % spotrebiteľov našich výrobkov uviedlo ako jeden z hlavných vnímaných účinkov zvýšenie radosti.


Veľkú úlohu v našom rýchlom raste zohralo crowdfundingové financovanie, ktoré sme začali v roku 2018. Využívame ho na získanie modernejších výrobných zariadení, vývoj nových výrobkov a významné marketingové kroky. Za crowdfunding sme hlboko vďační a radi túto vďaku prenášame ďalej (pozri poďakovanie za investíciu nižšie). 


V roku 2023 sme uviedli do prevádzky veľké výrobné zariadenie so zásadnými technologickými vylepšeniami. Technológiu stále zdokonaľujeme - zameriavame sa najmä na jemnosť mletia kokosovej dužiny a prirodzenú sladkosť našich výrobkov (t. j. aby neboli príliš kyslé). Pripravujeme sa na uvedenie nového sortimentu výrobkov - kombinujeme výkon, chuť a cenovú dostupnosť. Na jar 2024 tento rad výrobkov podrobíme vedeckému testovaniu so skupinou dobrovoľníkov (ak vyplníte dotazník tu, môžete sa testovania zúčastniť aj vy!) Plánujeme tiež ďalšie rozšírenie našich život-uľahčujúcich produktov v nemecky hovoriacich krajinách. V súčasnosti na tieto kroky zhromažďujeme finančné prostriedky. 

Pridáte sa?

A) Radostná pôžička

 • je pre vás tou správnou voľbou, ak chcete, aby vám vaše peniaze prinášali lahodné potraviny namiesto toho, aby ležali na vašom účte
 • každý rok získate 15 % ročný úrok z vašej investície v našich produktoch (t. j. "kokreditoch") 
 • Na konci 4-ročného obdobia vám investíciu vrátime v pôvodnej výške
 • minimálna výška investície je 4.567 EUR
 • pôžička sa realizuje krátkou zmluvou, ktorú si vymeníme e-mailom, a máte hotovo.

B) Mikropodiel

 • je pre vás vhodný, ak rovnako ako my veríte, že naše produkty budeme postupne rozširovať po celom svete a že zaznamenáme výrazný rast
 • zapojíte sa k spoločnosti ako spolumajiteľ a spoločne zmeníme svet k lepšiemu
 • získate celý rad výhod vrátane zliav pri nákupe tovaru
 • s rastom spoločnosti môže hodnota vášho podielu rásť 
 • od roku 2025 si začneme vyplácať podiel na zisku, ktorý sa bude vzťahovať aj na váš podiel
 • minimálna investícia je EUR 5.421
 • proces vstupu do spoločnosti ako spolumajiteľ je jednoduchý, stačí jedna návšteva pošty alebo notára

Ako funguje naše poďakovanie za vašu investíciu?

Možno ste si všimli, že v marci 2022 sme začali podporovať Honzu Novosada a jeho rodinu na ceste k uzdraveniu. Honza je veľmi inšpiratívny športový tréner, ktorý sa venuje prirodzenému pohybu detí a dospelých. Čelil veľkej zdravotnej výzve a my sme ho začali podporovať pravidelnými dodávkami našich výrobkov. Dnes sa Honzovi darí oveľa lepšie a vďaka nemu sme si uvedomili, že toto je naša ďalšia dôležitá úloha. Nielen dodávať výrobky tým, ktorí si ich môžu zaplatiť, ale aj cielene podporovať tých, ktorí to najviac potrebujú.

Dlhodobo podporujeme Nadáciu Plné vedomie (tu) a Nadáciu Vízia (tu).

O každej z týchto možností vám radi pošleme viac informácií osobne, napíšte nám na atrey@wildandcoco.com.

S vďakou

Atrey a Katerina