Späť

E-book Pre mamičky je vonku!

Kateřina Rae, trojnásobná matka a neoddeliteľná súčasť Wild & Coco, spojila svoje materské skúsenosti s osobný výskum črevného mikrobiómu a názorov odborníkov, aby vám priniesla niečo jedinečné: e-book Pre mamičky! Stiahnite si ju zadarmo na tomto odkaze a dozviete sa, čo sa deje v tele mamy a dieťaťa. A možno spätne pochopíte, čo sa v prvých rokoch života dialo aj vo vašom vnútri.

Pred deviatimi rokmi som stála vo vinárni s tehotenským testom celá omámená.  Vo svojich 21 rokoch úplne nepripravená na veľký zlom, ktorý sa mal stať. Cítila som sa osamelá v tomto novom veľkom svete. Všetko začínalo byť inak a ja som riešila množstvo AHA momentov. 

 

Ak ste žena a matka zároveň, je pravdepodobné, že sa v tomto úryvku z našej elektronickej knihy spoznáte. Nie je to tým, že by nám okolie neposkytovalo dostatok informácií - všetci okolo nás sú tak trochu odborníci na tehotenstvo a materstvo. A nemusíte ani začať googliť. Rady a tipy, ako sa stravovať, obliekať, správať a myslieť, prúdia k tehotným ženám a čerstvým mamičkám zo všetkých strán. Priateľky, sestry, pani na ulici, mama, svokra, babka a dedko.

Nenechajte sa zahltiť - inšpirujte sa

A o to nám ide. Preto sa Kateřina v e-booku bližšie venuje prepojeniu materstva, tehotenstva a prvých rokov života dieťaťa v kontexte črevného mikrobiómu. Na stránkach vás stručne a zároveň výživne informuje o všetkom, čo treba vedieť o fascinujúcom svete črevnej mikroflóry dieťaťa a o tom, ako sa vysporiadať s najčastejšími nepríjemnosťami. 

Čakajú vás tieto a ďalšie témy:

  • Akú úlohu zohráva črevný mikrobióm u novorodencov a kedy sa začína formovať?
  • Ako sa starať o črevný mikrobióm detí do 3 rokov?
  • Ako súvisia prechladnutia, ekzémy, časté nádchy a iné opakujúce sa problémy detí so stavom ich mikrobiómu?

A čo môžu mamičky urobiť pre seba, aby materstvo nebolo každodenným prežívaním, ale skutočne zmysluplným obdobím života?

E-book Pre mamičky si môžete stiahnuť TU.

Príjemné čítanie!