Štartovací balíček na výrobu Yoguardu (XXL)

98,99 €
Skladem, předpokládané doručení: 1. 10. 2021
Možnosti dopravy

Rodinná sada pre výrobu veganského kokosového Yoguardu so živými probiotickými kultúrami pre skutočných nadšencov.

Zistiť viac

O produkte

Lahodný vegánsky Yoguard z kokosovej dužiny si hravo vyrobíte doma pomocou výkonného mixéru. Okrem mixéru potrebujete ešte miesto v mrazničke. V balíčku nájdete suroviny na štyri várky po 2 litroch, dohromady teda 8000 ml Yoguardu. 

Súčasťou balíčka je veľký termobox, v ktorom všetko zfermentuje, kešu pomazánka, ktorá Yoguardu dodá ešte väčší šmrnc (môžete ju použiť i pre fermentáciu, vystačí na 6 litrov Yoguardu), probiotiká Yoguard (10 kapsúl, na 10 litrov Yoguardu) a probiotiká Superhuman (dodajú Yoguardu terapeutické probiotické účinky, 10 kapsúl, stačia na 10 litrov). Samozrejme v balení nájdete i manuál, kde vám prezradíme všetky tajné triky na ten najlepší Yoguard pod slnkom. Online manuál na výrobu Yoguardu nájdete tu

Voliteľne si môžete doobjednať litrové poháre a ďalšie doplnky. 

Stačilo by vám menšie množstvo? Vyskúšajte náš Základný jogurtový balíček.

Doručenie platíme samozrejme my. 

Trvanlivosť:

Kokosová voda Royal Virgin – po rozmrazení vydrží 3 dni v chladničke. Zamrazená vydrží až niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Dužina z mladého kokosu (väčšia) – 1 kg - Po rozmrazení vydrží minimálne 3 dni v chladničke. Zamrazená vydrží až niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Kokosová pomazánka kešu – 300 g - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Probiotika Yoguard na výrobu Yoguardu 10 kapsúl - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu. Probiotiká je ideálne uchovávatť v mrazničke.

Probiotika Superhuman - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu. Probiotiká je ideálne uchovávať v mrazničke.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství