Štartovací balíček na výrobu Cocoguardu (XXL)

98,99 €
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Rodinná sada pre výrobu veganského kokosového Cocoguardu so živými probiotickými kultúrami pre skutočných nadšencov.

Zistiť viac

O produkte

Lahodný vegánsky Cocoguard z kokosovej dužiny si hravo vyrobíte doma pomocou výkonného mixéru. Okrem mixéru potrebujete ešte miesto v mrazničke. V balíčku nájdete suroviny na štyri várky po 2 litroch, dohromady teda 8000 ml Yoguardu. 

Súčasťou balíčka je veľký termobox, v ktorom všetko zfermentuje, kešu pomazánka, ktorá Cocoguardu dodá ešte väčší šmrnc (môžete ju použiť i pre fermentáciu, vystačí na 6 litrov Cocoguardu), Cocoguard Starter (10 kapsúl, na 10 litrov Cocoguardu) a probiotiká Superhuman (dodajú Cocoguardu terapeutické probiotické účinky, 10 kapsúl, stačia na 10 litrov). Samozrejme v balení nájdete i manuál, kde vám prezradíme všetky tajné triky na ten najlepší Cocoguard pod slnkom. Online manuál na výrobu Cocoguardu nájdete tu

Voliteľne si môžete doobjednať litrové poháre a ďalšie doplnky. 

Stačilo by vám menšie množstvo? Vyskúšajte náš Základný Cocoguardový balíček.

Doručenie platíme samozrejme my. 

Trvanlivosť:

Kokosová voda Royal Virgin – po rozmrazení vydrží 3 dni v chladničke. Zamrazená vydrží až niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Dužina z mladého kokosu (väčšia) – 1 kg - Po rozmrazení vydrží minimálne 3 dni v chladničke. Zamrazená vydrží až niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Kokosová pomazánka kešu – 300 g - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu.

Cocoguard Starter 10 kapsúl - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu. Starter je ideálne uchovávať v mrazničke.

Probiotika Superhuman - trvanlivosť niekoľko mesiacov, viď dátum spotreby na obale produktu. Probiotiká je ideálne uchovávať v mrazničke.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství