Natural Symbiotic Cocoguard BIO

23,99 €
23,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie pozítří
Možnosti dopravy

Najviac funkčný produkt našej ponuky. Lahodný fermentovaný hustý krém s vysokou koncentráciou prebiotických kultúr Superhuman. Najskôr má sladkastú arómu, je možné ho dofermentovať položením do teplej vody na 2-4 hodiny. Je vhodný pre tých, ktorí chcú dopriať svojmu črevnému mikrobiómu 28 účinných probiotických kmeňov. Viac o tom, ako fungujú baktérie Superhuman, sa dočítate na našom blogu

Cocoguard je alternatívou jogurtu vyrobená len z mladého kokosu, probiotík a kokosovej vody. Nič viac. V mladom kokose je ideálne prostredie pre množenie priateľských probiotických kultúr. Vďaka prírodným vlastnostiam mladého kokosu má lahodnú jemne kyslú chuť. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani laktózu. Je prirodzene bez cukru a hodí sa pre nízkosacharidovú diétu i pre paleo životný štýl. Spojuje zážitok, každodenný rituál a zdravie.

Zistiť viac

O produkte

Natural Symbiotic Cocoguard nebol nikdy upravený teplom a tlakom. Vďaka tomu stále zreje, čo spoznáte na chuti i na sile. Ponúka unikátnu kombináciu antioxidantov a enzýmov z mladého kokosu, spoločne s probiotickým potenciálom 28 pridaných kmeňov, najviac zo sady Superhuman. Ide o prirodzene ľudské kmene probiotík, ktoré radi osídlujú naše črevá a môžu potom mať pozitívne účinky v mnohých oblastiach života.

Obsahuje cez 500 miliárd probiotických kultúr v jednom kilograme, spoločne s prebiotickou vlákninou galactomannan, ktorá im v črevách poskytne optimálnu výživu. Odporúčame konzumovať postupne, v množstve vzrastajúcom z 50 na 250 gramov dvakrát denne.

Pre záujemcov o domácu výrobu dodávame tiež sadu pre vlastnú výrobu Cocoguardu vrátane probiotickej zmesi Superhuman.

Skladujte pri teplote od 1 do 5°C. Trvanlivosť je minimálne 14 dní od dátumu dodania. 

Objem: 950 g

Zloženie

Mladý kokos rozomletý* 100 % (dužina z mladého kokosu* 55 %, panenská kokosová voda* 45 %), zmes esenciálnych olejov*, zmes bakteriálných kmeňov Superhuman1, dalšie bakteriálne kmene2. *V bio kvalite.

1 — zmes bakteriálných kmeňov Superhuman:
Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus.

2 — dalšie bakteriálne kmene: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Štrůdl ve skle s Cocoguardem by Kamu

Skvělá alternativa nepečeného štrůdlu přímo od Chef Kamu! Nejenže se dá…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Cocoguardový banánový krém s ovocem

Lahodný a hedvábný krém, který vykouzlíte během chvilky a zachutná každému.…

Číst celé →