Natural Primebiotic Cocoguard BIO

2,49 €
2,49 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie 27. 10. 2021
Možnosti dopravy

Fermentovaný výrobok z mladého kokosu, s vysokou koncentráciou probiotík a jemne krémovitou štruktúrou. Je vhodný pre tých, ktorí chcú spojiť príjemný chuťový zážitok s posilnením črevnej mikroflóry. Gastrobalenie sa hodí pre veľkú rodinu alebo rôzne druhy výroby.

Cocoguard je rastlinná alternatíva jogurtu vyrobená len z mladého kokosu, probiotík a kokosovej vody. Nič viac. V mladom kokose je ideálne prostredie pre množenie priateľských probiotických kultúr. Vďaka prírodným vlastnostiam mladého kokosu má lahodnú jemne kyslú chuť. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani laktózu. Je prirodzene bez cukru a hodí sa pre nízkosacharidovú diétu i pre paleo životný štýl. Spojuje zážitok, každodenný rituál a zdravie.

 

Zistiť viac
  • important

O produkte

Obsahuje v každom litri cez 100 miliárd probiotických kultúr, spoločne s prebiotickou vlákninou galactomannan, ktorá im v črevách poskytuje optimálnu výživu.

Pre záujemcov o domácu výrobu dodávame tiež sadu pre vlastnú výrobu Cocoguardu.

 

Skladuje sa pri teplote od 1 do 5 °C. Trvanlivosť je minimálne 10 dní od dátumu dodania. 

Hmotnost: 130 g

Zloženie

Mladý kokos rozomletý* 100 % (dužina z mladého kokosu* 60 %, kokosová voda* 40 %), bakteriálne kmene Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum. *V bio kvalitě.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství