• Kokosové mlieko BIO
  • Kokosové mlieko BIO

Kokosové mlieko BIO

Lahodné veganské kokosové mlieko v bio kvalite. Skvelo a plne nahradí mlieko živočíšne, lebo je prirodzene bez laktózy. Naše kokosové mlieko vzniká mixovaním dužiny zrelého kokosu a jeho zahriatim na 80 °C. Obsahuje vysoký podiel kokosového tuku (17%), vďaka čomu dodáva jedlu intenzívnu kokosovú chuť i arómu. Výborne sa hodí ako kulinárska ingrediencia. 

 

Zistiť viac
BIO
2,99 €
Za tento produkt získate 14 cococreditov
Skladom . Pravdepodobne bude u vás 26. 6. 2024.
Minimálna expirácia: 120 dní
Možnosti dopravy

Kokosové mlieko obsahuje vysoký podiel tzv. MCT tukov, ktoré sú považované za zdravý a rýchly zdroj energie a ktoré okrem iného pri dlhodobej konzumácii podporujú kognitívne funkcie mozgu, prispievajú k lepšej koncentrácii a môžu mať pozitívny vplyv na zdravé fungovanie slinivky a pečene. Vzhľadom k ich jednoduchej stráviteľnosti sú vhodné i pre tých, ktorí horšie trávia zložitejšie tuky. 

Kokosové mlieko je základnou surovinou ázijskej kuchyne. Vhodné pre studenú i teplú kuchyňu: do smoothie, kakaa, kaší, dezertov, pudingov, omáčok...

 

Skladujte pri izbovej teplote (20 - 30 °C), chráňte pred škodcami, priamym slnečným svetlom alebo inými zdrojmi tepla. V chladných podmienkach (pod 20 °C) má kokosové mlieko prirodzenú tendenciu tuhnúť. Po otvorení preložte obsah do nekovovej nádoby, uchovávajte v chlade a spotrebujte do 3 dní.

Zloženie Kokosové mlieko BIO

kokosová dužina* 80 %, pitná voda 20 %. *V bio kvalite.

BIO
SK-BIO-002 Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ BIO – produkt ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty

Výživové hodnoty na 100 ml
Energetická hodnota 714 kJ / 171kcal
Bielkoviny 1,4 g
Sacharidy 2,7 g
z toho cukry 1,7 g
Vláknina 1,0 g
Tuky 17,0 g
z toho nasýtené 15,8 g
Soľ 0,03 g

 

Hodnotenie

Nikto ešte produkt nehodnotil. Buďte prvý!
1,3
103 hodnotenie
Napíšte recenziu