• Novinka

Kokosová pomazánka s kešu a kakaovými bôbmi BIO

9,99 €
9,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie 27. 10. 2021
Možnosti dopravy

Zamatovo jemná, lahodná kokosová pomazánka s chrumkavými kakaovými bôbmi a kešu orieškami. Vďaka dotyku vanilky a pomaranča získavá neodolateľnú chuť i vôňu. Stavíme sa, že si túto krémovú pomazánku, ktorú u nás prezývame "šťastie v skle", zamilujete na prvé ochutnanie. Stačí si ju natrieť na toust či palacinky alebo len tak vychutnávať po lyžičkách. Ale pozor, mizne neuveriteľne rýchlo!

 

Zistiť viac

O produkte

Túto krémovú pomazánku s chrumkavými kakaovými bôbmi s láskou vyrábame z jemne rozomletého kokosu, kešu orieškov a lnečnicového semienka. Tieto kľúčové ingrediencie ľahko dosladzujeme kokosovým cukrom a následne pridávame podrtené kakaové bôby, ktoré pomazánke dodávajú unikátnu chrumkavosť. Poslednou bodkou je potom vanilka a pomaranč, vďaka ktorým má pomazánka harmonickú a neodolateľnú arómu.

Okrem chuťových pohárikov poteší táto pomazánka i vaše telo. Kešu oriešky v nej obsiahnuté sú ideálnym zdrojm kvalitných proteínov a tukov, zatiaľ čo kakaové bôby poskytujú vysoký obsah theobromínu. Ten podporuje kognitívne funkcie mozgu, sústredenie a rýchlosť učenia a pomáha znižovať krvný tlak. Kakaové bôby tiež pomáhajú znižovať riziko kadiovaskulárnych chorôb a obsahujú vysoké množstvo antioxidantov.

Vyrobené bez použitia tepelnej či tlakovej úpravy.

 

Hmotnost: 300 g

Zloženie

Kokos strúhaný* 49 %, kešu* 20 %, drtené kakaové bôby* 12 %, slnečnicové semienko* 10 %, kokosový cukor* 10 %, pomarančová kôra*, vanilkový extrakt*, pomarančový esenciálny olej*. *V bio kvalite.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Pomerančovo-kurkumová carrot cake kaše

Mrkev je známým zdrojem karotenoidů, především pak beta karotenu. Není to však…

Číst celé →