• Novinka

Kokosová pomazánka čokoládová BIO

9,99 €
9,99 €/za kus

S vďačnosťou k čokoláde sme skúmali, až sme vyzkúmali novú, skvelú receptúru našej čoko kokosovej pomazánky. Ponovom si ju vychutnáte vďaka prímesi kešu orieškov a chia semienok. Vytvorili sme tak jemné čokoládové maslo, ktoré sa rozplýva na jazyku a prináša nové, doposiaľ nepoznané chute.

 
Zistiť viac

O produkte

Pomazánka je citlivo dosladená kokosovým cukrom, čo ocenia vaše chuťové bunky, ale i vaše deti. Chia semienka majú vďaka svojmu obsahu omega-3 mastných kyselín pozitívny vplyv na srdce, cievy a nervy i na fungovanie mozgu a podporujú tiež našu imunitu. Kešu oriešky obsahujú horčík, ktorý zlepšuje spánok, spomaluje starnutie buniek a funguje ako prevencia proti kŕčom. Kešu tiež obsahujú vitamín K, ktorý je dobrý pre naše kosti, sú zdrojom proteínov a samozrejme obsahujú i zdravé tuky. Raw kakaový prášok má mnoho blahodárnych účinkov o ktorých sa dočítate v našom blogovom článku. Vydajte sa na výlet do kakaového vesmíru s novým Choco spreadom.

 

Hmotnost: 300 g

Zloženie

Kokos strúhaný* 48 %, kešu orechy* 22 %, raw kakaový prášok* 14 %, kokosový cukor* 14 %, chia*, himalájska ružová soľ, vanilkový extrakt*. *V bio kvalite.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Ovesný chia pudink s višněmi a jablkovým pyré

Chia pudink - snídaňový evergreen, který společně s Cocoguardem nikdy nezklame.…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Kokosovo-čokoládový hrnkový koláček

Hrníčkové kuchařky se již dlouho těší velké oblibě a je zřejmé proč! Jednoduché…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Podzimní kokosové lívance s hruškami

Je čas na podzimní lahůdky! Naše kokosové palačinky chutnají nejlépe zalité…

Číst celé →