• Novinka

Chia Vanilla Primebiotic Cocoguard BIO

6,99 €
6,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie pozítří
Možnosti dopravy

Náš prvý ochutený Cocoguard s príchuťou chia a vanilky, jemne dosladený kokosovým sirupom. Potešenie prinesie celej rodine ako svojimi niekoľkými tónmi chuti, tak miliardami probiotických baktérií. Cocoguard je rastlinnou alternatívou jogurtu vyrobený vo svojom základe len z mladého kokosu, probiotík a kokosovej vody. V tejto variante sme ho upravili tak, aby bol ešte krémovejší, jemne chrumkal a chutil každému. Cocoguard neobsahuje žiadne živočíšne tuky ani laktózu. Vďaka nežnému dochuteniu kokosovým sirupom zostáva nízkosacharidový, a pritom chutí jemne sladko. Pre jeho jemnú, ľahko sladkastú chuť je výborný na raňajky alebo desiatu pre celú rodinu.

 

 

 

Zistiť viac

O produkte

Chia semienka sa radia medzi superpotraviny, a to mimo iného preto, že obsahujú omega 3 mastnú kyselinu ALA - Alfa - linolenovú, ktorá spoločne s probiotickými kultúrami v mikrobióme vytvára blaženosť. Ďalej tiež veľa vápniku pre kosti, horčíku proti kŕčom, fosfor, draslík, zinok, železo, meď a sú bohaté na antioxidanty.

Cocoguard obsahuje v každom pohári cez 200 miliárd probiotických kultúr, spoločne s prebiotickou vlákninou galactomannan, ktorá im v črevách poskytuje optimálnu výživu tak, aby účinnosť probiotík bola čo najvyšia.

Vanilka, okrem toho, že má vynikajúcu chuť, obsahuje látky podporujúce kognitívne funkcie mozgu. Može prispievať k zníženiu zápalov a zlepšuje duševnú výkonnosť. Používa sa k zmierneniu bolesti žalúdka, k zníženiu stresu a niektoré prírodné národy s jej pomocou liečia rannú nevoľnosť tehotných žien.

Kokosový sirup patrí medzi sladidlá s najnižším glykemickým indexom a do Cocoguardu prináša karamelový nádych. Ale skutočne len nádych, sirupu je v ňom len pár kvapiek.

Skladuje sa pri teplote od 1 do 5 °C. Trvanlivosť je 10 dní od dátumu dodania.

 

 

Hmotnost: 300 g

Zloženie

Zloženie: Mladý kokos rozomletý* 74,5 % (dužina z mladého kokosu* 57 %, panenská kokosová voda* 43 %), filtrovaná voda,  kokosový sirup* 4,5 %, chia semienka* 3 %, vanilkový extrakt, probiotické kultury Streptococcus thermopilus, Lactobacillus Acidophilus NCFM, Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum. *V bio kvalite. 

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství