• Biotic Cocofir Čierne Ríbezle BIO

Biotic Cocofir Čierne Ríbezle BIO

Chutí ako hrsť čerstvo natrhaných čiernych ríbezlí. Vráti vás do detstva a prázdninovej ľahkosti bytia.

Správne kyslastú sviežosť Cocofiru sprevádza jemná štruktúra a chuť mladého kokosu spolu s miliardami priateľských baktérií. A vďaka probiotickým vlastnostiam prebudí vaše chuťové bunky aj trávenie. 

Doporučujeme produkt skladovať pri 1–5°C, pretože pri teplotách nad 5°C ožíva a môže sa začať prejavovať. Napríklad tak, že sa snaží opustiť sklenenú nádobu.

Zistiť viac
Vědecké potvrzení aktivních bakterií ve studii Mikrobiologického ústavu AV ČR
80 % zákazníků pociťuje více radosti při pravidelné konzumaci
BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED
3,49 €
Za tento produkt získate 17 cococreditov
Minimálna expirácia: 14 dní
Možnosti dopravy
Nová dimenzia funkčných potravín. 
Biotic je pripravený na každú výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačne patrí medzi vlajkové lode v našej flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinovo to najlepšie čo aktuálne dokážeme vyrobiť, tak aby bol produkt lahodný, vysoko funkčný a cenovo dostupný. Unikátne zloženie, chuť a nasledujúci pocit vás privedie k novému pohľadu na svet. Krásne osvieži, hydratuje i zasýti. Jeho účinky najlepšie pocítite pri každodennej konzumácii.

 

Po dlhom vývoji sa nám podarilo usadiť živé kultúry do lahodnej chuti a kompaktného balenia. Bio fermentovaná bezlaktózová vegánska alternatíva kefíru obsahuje kultúry Superhuman s prídavkom Lb. Reuteri pre silnejší účinok a Lb. Plantarum pre lepšiu chuť. 

Biotic Cocofir je vyrobený len z rozmixovanej dužiny a vody z mladého kokosu, ktoré sú fermentované pomocou 30 bakteriálnych kmeňov, medzi ktorými je i 28 vysoko funkčných kmeňov „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivo ošetrenú a čistú filtrovanú vodu, aby bola jeho konzistencia menej hustejšia ako pri Cocoguardoch. Pre mnoho zákazníkov je to najlepší produkt z kokosu, ktorý je veľmi energetický a osviežujúci.

Navyše je v Biotic Cocofire prirodzene obsiahnutá vláknina galaktomanan vyskytujúca sa v dužině mladého kokosu. Tá je ideálnou výživou pre priateľské baktérie, ktorým sa vďaka nej velice dobre darí, a mají tak o to vyššiu účinnosť. Podporujú prosperitu črevného mikrobiómu a môžu posilňovať nielen zdravie našich čriev, ale i náš celkový pocit šťastia. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu, ani žiadne iné živočíšne zložky a je prirodzene bez lepku. Hodí sa tak pre nízkosacharidovú, či bezlepkovú diétu, paleo alebo vegetariánsky a vegánsky životný štýl.

 

 

Akú má chuť

- Ako pohladenie od babičky

- Je prirodzene sladký a výrazný  

- Nezabudnuteľný od prvého stretnutia

- Medicína v kombinácii s lahodnou chuťou

 

 

Ako ho najlepšie využiť:

Cocofir je skvelý parťák pre každodennú zdravú desiatu. Môžete ho použiť na perfektné raňajky spoločne s našou Granolou a Spreadmi. Skvelo vyzerá v každej chladničke, ale ešte lepšie mu s vami bude pri športe, intenzívnych zážitkoch a ako zaslúžená odmena. Pretože každý deň je dôvod k odmene.

Zloženie Biotic Cocofiríru

Natural Biotic Cocofir* 51% (filtrovaná pitná voda, kokosové pyré z mladého kokosu* 47% [kokosová dužina* 80%, kokosová voda* 20%], zmes bakteriálnych kmeňov Superhuman, ďalšie bakteriálne kmene [L.plantarum, L.reuteri], môže obsahovať stopy trstinového cukru* [fermentačný štartér*]), filtrovaná pitná voda 30%, pyré z čierneho ríbezlia* 19%, éterický pomarančový olej*, dalšie bakteriálne kmene2. *V bio kvalitě.


1 – zmes bakteriálných kmeňov Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.


2 – dalšie bakteriálne kmene: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44.

BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED
SK-BIO-002 Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ SK-BIO-002 Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ BIO – produkt ekologického poľnohospodárstva

Výživové hodnoty

na 100 g

Energia 125,9 kJ / 30 kcal  
Tuky 2,0 g  
z toho nasýtené 1,8 g  
Sacharidy 3,3 g  
Z toho cukry < 3,3 g  
Vláknina 2,9 g  
Bielkoviny 0,4 g  
Soľ < 0 g  

 

Hodnotenie

Nikto ešte produkt nehodnotil. Buďte prvý!
5,0
2 hodnotenie
Napíšte recenziu

Opýtajte sa

Nikto sa ešte na produkt nespýtal. Buďte prví!