• Balenie Biotic Cocofir 5+1

Balenie Biotic Cocofir 5+1

Perfektný kamarát pre každý deň. Pre tých, ktorí majú radi výraznejšie chute.  Bude s vami ešte dlho potom, čo si ho doprajete. 

 

Neuveriteľných 10 miliárd priateľov v každom osviežujúcom glgu a dlho očakávaná nová technológia znamená vyladenú chuť, vysokou funkčnosť a pozitívne účinky pre každého kto si s ním porozumie. Doporučujeme produkt skladovať pri 1–5°C, pretože pri teplotách nad 5°C ožíva a môže sa začať prejavovať. Napríklad tak, že sa snaží opustiť sklenenú nádobu.

 

Zistiť viac
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
17,45 €
Za tento produkt získate 87 cococreditov
Možnosti dopravy
Nová dimenzia funkčných potravín. 
Biotic je pripravený na každú výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačne patrí medzi vlajkové lode v našej flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinovo to najlepšie čo aktuálne dokážeme vyrobiť, tak aby bol produkt lahodný, vysoko funkčný a cenovo dostupný. Unikátne zloženie, chuť a nasledujúci pocit vás privedie k novému pohľadu na svet. Krásne osvieži, hydratuje i zasýti. Jeho účinky najlepšie pocítite pri každodennej konzumácii.

 

Po dlhom vývoji sa nám podarilo usadiť živé kultúry do lahodnej chuti a kompaktného balenia. Bio fermentovaná bezlaktózová vegánska alternatíva kefíru obsahuje kultúry Superhuman s prídavkom Lb. Reuteri pre silnejší účinok a Lb. Plantarum pre lepšiu chuť. 

Biotic Cocofir je vyrobený len z rozmixovanej dužiny a vody z mladého kokosu, ktoré sú fermentované pomocou 30 bakteriálnych kmeňov, medzi ktorými je i 28 vysoko funkčných kmeňov „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivo ošetrenú a čistú filtrovanú vodu, aby bola jeho konzistencia menej hustejšia ako pri Cocoguardoch. Pre mnoho zákazníkov je to najlepší produkt z kokosu, ktorý je veľmi energetický a osviežujúci.

Navyše je v Biotic Cocofire prirodzene obsiahnutá vláknina galaktomanan vyskytujúca sa v dužině mladého kokosu. Tá je ideálnou výživou pre priateľské baktérie, ktorým sa vďaka nej velice dobre darí, a mají tak o to vyššiu účinnosť. Podporujú prosperitu črevného mikrobiómu a môžu posilňovať nielen zdravie našich čriev, ale i náš celkový pocit šťastia. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu, ani žiadne iné živočíšne zložky a je prirodzene bez lepku. Hodí sa tak pre nízkosacharidovú, či bezlepkovú diétu, paleo alebo vegetariánsky a vegánsky životný štýl.

 

 

Akú má chuť

- Ako pohladenie od babičky, ktorá prišla z ďalekej exotiky 

- Je prirodzene sladký a výrazný  

- Nezabudnuteľný od prvého stretnutia

- Medicína v kombinácii s lahodnou chuťou

 

 

Ako ho najlepšie využiť:

Cocofir je skvelý parťák pre každodennú zdravú desiatu. Môžete ho použiť na perfektné raňajky spoločne s našou Granolou a Spreadmi. Skvelo vyzerá v každej chladničke, ale ešte lepšie mu s vami bude pri športe, intenzívnych zážitkoch a ako zaslúžená odmena. Pretože každý deň je dôvod k odmene.

Zloženie Balenie Biotic Cocofir 5+1

SK-BIO-002 Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ BIO – produkt ekologického poľnohospodárstva

Hodnotenie

Nikto ešte produkt nehodnotil. Buďte prvý!
5,0
4 hodnotenie
Napíšte recenziu

Opýtajte sa

Nikto sa ešte na produkt nespýtal. Buďte prví!