• Balenie Biotic Biotic Cocofir 10+2

Balenie Biotic Cocofir 10+2

Perfektný kamarát pre každý deň. Pre tých, ktorí majú radi výraznejšie chute.  Bude s vami ešte dlho potom, čo si ho doprajete. 

 

Neuveriteľných 10 miliárd priateľov v každom osviežujúcom glgu a dlho očakávaná nová technológia znamená vyladenú chuť, vysokou funkčnosť a pozitívne účinky pre každého kto si s ním porozumie. Doporučujeme produkt skladovať pri 1–5°C, pretože pri teplotách nad 5°C ožíva a môže sa začať prejavovať. Napríklad tak, že sa snaží opustiť sklenenú nádobu.

Zistiť viac
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
34,9 €
Za tento produkt získate 174 cococreditov
Možnosti dopravy
Nová dimenzia funkčných potravín. 
Biotic je pripravený na každú výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačne patrí medzi vlajkové lode v našej flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinovo to najlepšie čo aktuálne dokážeme vyrobiť, tak aby bol produkt lahodný, vysoko funkčný a cenovo dostupný. Unikátne zloženie, chuť a nasledujúci pocit vás privedie k novému pohľadu na svet. Krásne osvieži, hydratuje i zasýti. Jeho účinky najlepšie pocítite pri každodennej konzumácii.

 

Po dlhom vývoji sa nám podarilo usadiť živé kultúry do lahodnej chuti a kompaktného balenia. Bio fermentovaná bezlaktózová vegánska alternatíva kefíru obsahuje kultúry Superhuman s prídavkom Lb. Reuteri pre silnejší účinok a Lb. Plantarum pre lepšiu chuť. 

Biotic Cocofir je vyrobený len z rozmixovanej dužiny a vody z mladého kokosu, ktoré sú fermentované pomocou 30 bakteriálnych kmeňov, medzi ktorými je i 28 vysoko funkčných kmeňov „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivo ošetrenú a čistú filtrovanú vodu, aby bola jeho konzistencia menej hustejšia ako pri Cocoguardoch. Pre mnoho zákazníkov je to najlepší produkt z kokosu, ktorý je veľmi energetický a osviežujúci.

Navyše je v Biotic Cocofire prirodzene obsiahnutá vláknina galaktomanan vyskytujúca sa v dužině mladého kokosu. Tá je ideálnou výživou pre priateľské baktérie, ktorým sa vďaka nej velice dobre darí, a mají tak o to vyššiu účinnosť. Podporujú prosperitu črevného mikrobiómu a môžu posilňovať nielen zdravie našich čriev, ale i náš celkový pocit šťastia. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu, ani žiadne iné živočíšne zložky a je prirodzene bez lepku. Hodí sa tak pre nízkosacharidovú, či bezlepkovú diétu, paleo alebo vegetariánsky a vegánsky životný štýl.

 

 

Akú má chuť

- Ako pohladenie od babičky, ktorá prišla z ďalekej exotiky 

- Je prirodzene sladký a výrazný  

- Nezabudnuteľný od prvého stretnutia

- Medicína v kombinácii s lahodnou chuťou

 

 

Ako ho najlepšie využiť:

Cocofir je skvelý parťák pre každodennú zdravú desiatu. Môžete ho použiť na perfektné raňajky spoločne s našou Granolou a Spreadmi. Skvelo vyzerá v každej chladničke, ale ešte lepšie mu s vami bude pri športe, intenzívnych zážitkoch a ako zaslúžená odmena. Pretože každý deň je dôvod k odmene.

Zloženie Balenie Biotic Cocofir 10+2

SK-BIO-002 Poľnohospodárska produkcia mimo EÚ BIO – produkt ekologického poľnohospodárstva

Hodnotenie

Susan Gal 19. 10. 2022

Vynikajuce chute a kombinacie vsetkeho co obsahuje. Naozaj zivy biologicky zdroj do organizmu prave to co potrebuje. Kto ma naozaj problem so zapchou alebo podobne nic lepsie si nemoze dat ako tieto poklady, ktore v tom momente hlboko zapracuju presne tak ako su stvorene povodne...vdacnost a klobuk dole za tieto produkty spicka kvalita a sila a tiez vyborna cena oproti separatnemu kusu...Kvalita vo svete je uplne mimo a zabudnuta oproti tymito zivymi produktami aj celym obchodom a zive produkty hovoria za seba len menej ich vnimame v globale...Dakujem.

5,0
5 hodnotenie
Napíšte recenziu

Opýtajte sa

Nikto sa ešte na produkt nespýtal. Buďte prví!