Yoguard Symbiotic stredný

7,99 €
7,99 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie 28. 7. 2021
Možnosti dopravy

Najviac funkčný produkt našej ponuky. Lahodný fermentovaný hustý krém s vysokou koncentráciou prebiotických kultúr "Superhuman". Najskôr má sladkastú arómu, je možné ho dofermentovať položením do teplej vody na 2-4 hodiny. Je vhodný pre tých, ktorí chcú dopriať svojmu črevnému mikrobiómu 20 účinných probiotických kmeňov. Viac o tom, ako fungujú baktérie Superhuman, sa dočítate na našom blogu. Gastrobalenie sa hodí pre veľkú rodinu alebo rôzne druhy výroby.

Yoguard je alternatívou jogurtu vyrobená len z mladého kokosu, probiotík a kokosovej vody. Nič viac. V mladom kokose je ideálne prostredie pre množenie priateľských probiotických kultúr. Vďaka prírodným vlastnostiam mladého kokosu má lahodnú jemne kyslú chuť. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani laktózu. Je prirodzene bez cukru a hodí sa pre nízkosacharidovú diétu i pre paleo životný štýl. Spojuje zážitok, každodenný rituál a zdravie. 

Zistiť viac

O produkte

Yoguard Symbiotic nebol nikdy upravený teplom a tlakom. Vďaka tomu stále zreje, čo spoznáte na chuti i na sile. Ponúka unikátnu kombináciu antioxidantov a enzýmov z mladého kokosu, spoločne s probiotickým potenciálom 20 pridaných kmeňov, najviac zo sady "Superhuman". Ide o prirodzene ľudské kmene probiotík, ktoré radi osídlujú naše črevá a môžu potom mať pozitívne účinky v mnohých oblastiach života.

Obsahuje cez 500 miliárd probiotických kultúr v jednom kg, spoločne s prebiotickou vlákninou "galactomannan", ktorá im v črevách poskytne optimálnu výživu. Odporúčame konzumovať postupne, v množstve vzrastajúcom z 50 na 250 gramov dvakrát denne.

Pre záujemcov o domácu výrobu dodávame tiež sadu pre vlastnú výrobu Yoguardu vrátane probiotickej zmesi Superhuman.

Skladujte pri teplote od 1 do 5°C. Trvanlivosť je minimálne 14 dní od dátumu dodania. 

Objem: 300 g

Zloženie

BIO kokosová dužina z mladého kokosu, BIO kokosová voda z mladého kokosu, probiotiká. V Yoguardu nájdete stovky miliárd týchto priateľských probiotických kultúr: • Zmes probiotík Superhuman (L. Acidophilus, L. Salivarius, L. Brevis, L. Casei Subspecies Casei, L. Fermentum, L. Gasseri, L. Helveticus, L. Plantarum, L. Reuteri, L. Casei Subspecies Rhamnosus, S. Thermophilus, E. Faecium, B. Longum, B. Bifidum, a B. Infantis.) • Ďalšie probiotické a jogurtové kultúy - Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus NCFM, Streptococcus thermophilus

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Bezlepkové palačinky s mangovým chutney

Thajské mango odrůdy Nam Dok Mai, které se vám rozplyne na jazyku a vy se rázem…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Kokosovo - nugátové Power rolky

Netradiční snídaně připravená za chviku nebo originální mini pohoštění? Rolky s…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Zapečená borůvková kaše

Nejen pro ostrozrak slouží borůvky: blahodárných účinků mají na kontě totiž…

Číst celé →