Raňajkový balíček veľký

43,99 €
Skladem, předpokládané doručení: 27. 10. 2021
Možnosti dopravy

Raňajky sú základ. Dobré raňajky sú samozrejmosť. Lahodné a zdravé raňajky s Wild & Coco, to je raňajkový rituál. Preto sme pre vás pripravili balíček plný lahodných produkov Wild & Coco, ktoré vám doplnia energiu na celý deň, rozžiaria vaše ráno a ešte podporia imunitu vďaka miliardám priateľských baktérií, ktoré sa nachádzajú v našich fermentovaných produktoch.

 

 

Zistiť viac

O produkte

V balíčku je časť produktov ako základ a k nim môžete priobjednať ďalšie delikatesy podľa vašej chute a výberu, všetky v cenovo výhodnom balení.

V základe balíčka nájdete fermentované produkty, ktoré vďaka miliardám priateľských baktérií podporia vašu imunitu a trávenie, a bezlepkovú Granolu Maca & Cacao, ktorá vďaka svojmu zloženiu podporuje schopnosť koncentrácie a vyživuje mozog.

Balíček si môžete doplniť ceremoniálnym kakaom Elimba, ktoré ako superpotravina má samo o sebe nespočetne účinkov od podpory dobrej nálady až po to, že uvoľňuje priedušky. Ďalej si ich môžete rozšíriť o kokosové pomazánky, ktoré sú tak lahodné, že sú síce trochu návykové, ale obsahujú zdravé tuky, takže ich môžete maškrtiť bez výčitiek. A nakoniec si môžete pridať i mrazené ovocie. To obsahuje veľa vitamínov a predovšetkým je vďaka rýchlemu zmrazeniu zachované čerstvé. Najlepšie potom chutí jedlo z misky z kokosu - pre raňajkový rituál ako stvorené.

Trvanlivosť produktov:

Chladené produkty skladujte pri teplote od 1 do 5 °C, nakoľko ich trvanlivosť je minimálne 14 dní od dátumu dodania. Ostatné výrobky skladujte pri izbovej teplote a ich trvanlivosť je minimálne 2 mesiace od dodania. Dátum spotreby je uvedený na obale výrobku.

 

 

 

 

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství