Kokosové jerky dark choco

2,49 €
2,49 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie 1. 10. 2021
Možnosti dopravy

Marinovaná a sušená dužina z mladého kokosu v bio a raw kvalite, to je vegánske jerky značky Wild & Coco. V tejto variante s príchuťou tmavej čokolády. Vďaka šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách si kokosová dužina zachová maximum svojich výživných látok. Coconut jerky je tak ideálna energizujúca desiata na cestách alebo počas vyťaženého dňa. V balení (25 g) sa nachádza dužina z jedného mladého kokosu, ktorá sa sušila 18 hodín pri teplote neprekračujúcej 42°C.

 

Zistiť viac

O produkte

Kokosová dužina sa vyznačuje vysokým obsahom antioxidantov nazývaných polyfenoly. Polyfenoly pôsobia blahodárne na celé naše telo. Pomáhajú znižovať cholesterol, majú vysokú antioxidačnú a protizápalovú aktivitu, preukázané boli ich pozitívne účinky pri boji s rakovinou,  ochoreniami kardiovaskulárneho systému alebo neurodegeneratívnymi poruchami. Dužina z mladého kokosu obsahuje tiež vysoký podieľ prebiotickej vlákniny galaktomanan, ktorá je skvelou výživou pre probiotické baktérie obsiahnuté v ľudskom čreve, ktoré sa podieľajú na tvorbe zdravého mikrobiómu.

Návod na použitie: 

K priamej konzumácii, samostatné, skvelé tiež v kombinácii s Yoguardom a Keefirom. Ideálne na raňajky či desiatu, alebo ako náhrada jedla vo vyťažených dňoch.

Hmotnosť: 25 g

 

 

Hmotnost: 25 g

Zloženie

kokosová dužina z mladého kokosu*, slnečnicové semienka*, kokosový cukor*, raw kakaový prášok*, kakaové bôby*, škorica*, muškátový oriešok*, zázvor, chilli*, vanilkový extrakt* *) v bio kvalite

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Kokosovo - nugátové Power rolky

Netradiční snídaně připravená za chviku nebo originální mini pohoštění? Rolky s…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Letní Banana Split pro děti

V letních měsících oceníme rychlé, jednoduché a osvěžující recepty, které…

Číst celé →