Kokosové jerky buddha

2,49 €
2,49 €/za kus
Skladom , predpokladané doručenie pozítří
Možnosti dopravy

Marinovaná a sušená dužina z mladého kokosu v bio a raw kvalite, to je vegánske jerky značky Wild & Coco. V tejto variante jemne pikantné, ochutené na ázijský spôsob.. Vďaka šetrnému spracovaniu pri nízkych teplotách si kokosová dužina zachová maximum svojich výživných látok. Coconut jerky je tak ideálna energizujúca desiata na cestách alebo počas vyťaženého dňa. V balení (25 g) sa nachádza dužina z jedného mladého kokosu, ktorá sa sušila 18 hodín pri teplote neprekračujúcej 42°C.

 

Zistiť viac

O produkte

Kokosová dužina sa vyznačuje vysokým obsahom antioxidantov nazývaných polyfenoly. Polyfenoly pôsobia blahodárne na celé naše telo. Pomáhajú znižovať cholesterol, majú vysokú antioxidačnú a protizápalovú aktivitu, preukázané boli ich pozitívne účinky pri boji s rakovinou,  ochoreniami kardiovaskulárneho systému alebo neurodegeneratívnymi poruchami. Dužina z mladého kokosu obsahuje tiež vysoký podieľ prebiotickej vlákniny galaktomanan, ktorá je skvelou výživou pre probiotické baktérie obsiahnuté v ľudskom čreve, ktoré sa podieľajú na tvorbe zdravého mikrobiómu.

Návod na použitie: 

K priamej konzumácii, samostatné, skvelé tiež v kombinácii s Yoguardom a Keefirom. Ideálne na raňajky či desiatu, alebo ako náhrada jedla vo vyťažených dňoch.

Hmotnosť: 25 g

Hmotnost: 25 g

Zloženie

kokosová dužina z mladého kokosu*, slunečnicové semienko*, Tamari (sójové bôby*, soľ, voda, koji*), kokosový cukor*, jablčný ocot*, garam masala*, cesnak*, zázvor sušený*, chilli* *) v bio kvalite

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÉ JEDLÁ

Mango curry s rýží

Láska na kari - to je náš nový recept, ve kterém kokosové mléko zjemní každou…

Číst celé →
HLAVNÉ JEDLÁ

Grilované chilli zeleninové věžičky s tahini kefírem

Grilovený lilek jak ho neznáte! Ať už s tempehem či bez, vyzkoušejte ho s…

Číst celé →